Эксклюзив!

«Панське весілля»:

 

Контакты:

т./ф.:(061)236-40-22, 236-80-27; 067-618-28-19,  050-577-17-03

 

 

http://etno-selo.com.ua/images/Opysy/480.jpg

Ви наречені, які щиро захоплюються народними традиціями?
Ваші рідні, близькі та друзі поділяють таке захоплення і радо долучаться до традиційного весільного обряду?

Тоді «Панське весілля» саме для Вас, бо зробить цю подію незабутньою!

 

     З першої ж миті розпочнеться щедра весільна гостина, яка запам’ятається гостям не лише смачними стравами та п’янкими напоями, серед яких будуть традиційні меди і  весільна «варена» горілка, але перш за все народними  обрядами та звичаями, через які два роди з’єднуються в один.

      Весілля раніше не гуляли, його грали, і у цій грі кожен гість мав свою власну роль, відповідно до свого весільного чину: боярина, дружки, світилки, свата чи свахи, весільного старости чи підстарости, музики і навіть гостя - запорожця. Весільні символи та атрибути -  свічки, коровай, гільце, рушники, ліричні та жартівливі пісні, якими супроводжувалися  всі дійства - від прикрашання молодої до подачі окремих страв,  запальні танці «до упаду», змагання на вияв дівочої ніжності та парубочої мужності, сердечність батьківського благословення, створювали особливу святкову атмосферу. На декілька днів, що стануть згодом неповторною  миттю їх життя, звичайні хлопець та дівчина ставали «князем» та «княгинею», щоб з благословення усіх своїх рідних та близьких, що йшли на весілля з хлібом, щирими словами та подарунками, створити власне князівство - родину.

       Сучасне весілля, більше схоже на розважальне шоу, ніж на обрядове дійство, не задовольняє смаки тих молодих, яким хочеться «справжнього» весілля. Саме для таких вибагливих пар та їх родин ми пропонуємо весілля в етностилі - від  аутентичного, відповідно до запорізького регіону, до стилізованого, за нащим сценарієм чи сценарієм молодят. За Вашим бажанням ми проведемо і передвесільні дійства - прикрашання гільця дружками, благословення молодих батьками перед вінчанням. Прикрашання посаду молодим, ритуали поєднання двох родів в один, молодецькі змагання та дівочі забави, обряди вшанування батьків молодих, прощання нареченої з дівоцтвом, весільне обдаровування гостей короваєм - ці та багато інших дійств, до яких залучаються учасники гостини, надовго запам’ятаються усім. А ще додайте сюди враження від справжньої української кухні, веселих музик, танців, забав та спільного співу!

Отож, якщо хочете справжнього –
приїздіть з туроператором «МЕГА ТРЕВЕЛ»  
в Ресторанно-готельний комплекс «Панська хата»
 і разом з Ансамблем народної пісні та побутового танцю «Оксамит»
зробіть своє життя незабутнім!
т./ф.:(061)236-40-22, 236-80-27; 067-618-28-19,  050-577-17-03

 


Отзывы и коментарии:
ВКонтакте
FaceBook